Kategorie produktów

UMYWALKI KAMIENNE, WANNY Z KAMIENIA

Polecamy Państwu kolekcję kamiennych umywalek oraz wanien wykonanych ze starannie dobranego kamienia naturalnego (marmur, kamień rzeczny-otoczak, kamień drzewny, onyx, piaskowiec, kamień wulkaniczny). Wszystkie oferowane przez nas umywalki wykonane są ręcznie, każda z nich posiada różnorodny kształt oraz kolor.

W naszym asortymencie można znaleźć niepowtarzalne, oryginalne wzory umywalek z kamienia rzecznego /otoczak/ oraz z kamienia drzewnego. Każda z nich stanowi oryginalne dzieło zrobione ręką rzemieślników z Indonezji.

Nasze umywalki to nowa jakość i niepowtarzalny styl Twojej łazienki.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę umywalki i wanny posiadają:

  • znak CE
  • badania Instytutu Techniki Budowlanej
  • dokumentację Kontroli Produkcji oraz Zaradzania Jakością
  • otwory odpływowe wykonane w/g standardów Europejskich
kamienne umywalki

ZESTAWY ŁAZIENKOWE Z KAMIENIA

Oferujemy Państwu również szeroki wybór unikatowych zestawów łazienkowych wykonanych z kamienia. Każdy element tj. pojemnik na mydło w płynie, pojemnik na waciki, kubek, mydelniczka, pojemnik na szczotkę do WC, pojemnik na chusteczki higieniczne oraz kosz na śmieci to prawdziwe „małe dzieło sztuki".

Każdy z elementów wykonany jest ręcznie co pozwoli państwu na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w łazience.

zestawy łazienkowe

KAMIENNE LAMPY OGRODOWE

W swojej ofercie posiadamy także kolekcję kamiennych lamp ogrodowych. Wykonane są ręcznie z materiałów takich jak: granit, piaskowiec, oraz z kamień rzeczny /otoczak/.

Wieczór w ogrodzie nabiera uroku dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

Jeżeli pragniecie Państwo odrobinę oryginalności w swoim ogrodzie, proponujemy nasze niepowtarzalne kamienne lampy z kamienia rzecznego i piaskowca. Każda z tych lamp posiada unikatowy, niepowtarzalny kształt co sprawi że Państwa ogród będzie wyjątkowy oryginalny oraz niepowtarzalny.

Lampy granitowe natomiast wspaniale oświetlą podjazdy oraz ścieżki na Państwa posesji.

kamienne lampy do ogrodu
kamienne lampy ogrodowe
lampy ogrodowe z kamienia
lampy ogrodowe